Wizyta i metoda

Istnieje wiele chorób, głównie przewlekłych oraz ogólnoustrojowych, które mogą mieć związek z obciążeniem organizmu pasożytami, bakteriami, wirusami, pestycydami czy metalami ciężkimi. Test obciążeń pozwala skutecznie je zdiagnozować, stanowiąc szybki i bezinwazyjny sposób, aby dotrzeć do przyczyn wielu różnego rodzaju schorzeń.

Co to jest test obciążeń organizmu? Badanie jest przeprowadzane na punktach akupunkturowych znajdujących się na dłoniach oraz stopach. Są to biologicznie czynne kanały, w których opór elektryczny jest nieco niższy, co umożliwia uzyskanie bardziej precyzyjnych pomiarów. 

Gdzie tkwi sekret tej technologii i dlaczego z roku na rok zyskuje sobie ona coraz większą ilość zwolenników?

Według Reinholda Volla, informacje mówiące o poważnych zmianach w naszym ciele pojawiają się nawet na około dwa lata przed poważnym schorzeniem, które stanowi już poważne ostrzeżenie o zaniedbaniach z naszej strony. Metoda Volla potrafi takie zmiany wychwycić odpowiednio wcześnie. 

Przy pomocy właściwie przeprowadzonego badania Volla można nie tylko wykryć i rozpoznać obciążenie organizmu, będące przyczyną powstawania wielu chorób, ale także podjąć skuteczne działania profilaktyczne. 

Badanie Volla:

  • określi i rozpozna ogólny stan zdrowia,
  • zdiagnozuje zatrucie organizmu pasożytami, drobnoustrojami, metalami, itp.,
  • wychwyci substancje toksyczne wywołujące reakcje alergiczne i pokarmowe,
  • wykryje zaburzenia odporności,
  • wesprze odbudowę systemu immunologicznego.

Jak przygotować się do wizyty?

Najważniejsze to być nawodnionym, dzień przed wizytą dostaniesz  wiadomość z przypomnieniem o wizycie i o tym aby zadbać o nawodnienie, nie pijemy przed wizytą kawy ani  innych pobudzających napojów. Jeść można.

Czy z testu obciążeń może skorzystać każdy?

Metoda Volla została opracowana w ten sposób, aby z badania mógł skorzystać każdy, bez względu na wiek. Test obciążeń jest przeznaczony zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również dla osób dorosłych. 

Przeciwwskazania do jego przeprowadzenia są następujące:

  • rozrusznik serca,
  • stosowanie silnych leków antydepresyjnych,
  • ostre stany chorobowe układu krążenia wieńcowego lub mózgowego,
  • padaczka

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl